درباره ما

در سال 1342 هجری شمسی (1963 ميلادی ) جمعی از فارغ التحصيلان دانشکده داروسازی در ابقای رسالت حرفه ای و ملی و با اعتقاد راسخ به اولويت کيفيت دارو در نظام سلامت ، شرکت داروسازی روز دارو را تأسيس نمودند و به منظور تقويت رکن اعتقادی شرکت به موجب اساسنامه تا سال 1380 که شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبديل شد ، اجازه سرمايه گذاری فقط محدود به داروسازان بود.

شرکت روز دارو ابتدا در محيطی کوچک شروع به کار نمود و بعلت رشد سريع در توليد فرآورده های دارويی ، اولين سايت توليد را در شرق تهران احداث نمود . در سال 1377 به جهت افزايش تقاضا برای محصولات روز دارو  و نيز ضرورت رعايت استانداردهای جديدGMP  ، دومين کارخانه نيز در غرب تهران در زمينی به مساحت 000/45 متر مربع در مکانی مناسب که توسط فضای سبز دلپذيری احاطه شده و زير بنای نزديک به 000/8 متر مربع افتتاح گرديد.

در حال حاضر شرکت داروسازی روز دارو به عنوان يکی از بزرگترين و معتبرترين شرکت های داروسازی در ايران به توليد اشکال دارويی  قرص – کپسول – پودر  وبعضی از فرآورده های گياهی در دو کارخانه (واحد شماره  1  در غرب تهران  و  واحد شماره  2  در شرق تهران ) اهتمام دارد و تا پايان سال 1390 کارخانه سوم در غرب تهران جهت ساخت سفالوسپورين های خوراکی وتزريقی به بهره برداری خواهد رسيد.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید : ۹۸۱۲ بار
Copyright 2015 Rouzdarou Co. All rights reserved
طراحی وب سایت و سئو توسط فناوری اطلاعات آریا
ariaweblab.com

                                            صفحه اصلی   |  محصولات  |  درباره ما  |  ارتباط با ما