درباره ما

شرکت داروسازی روز دارو در سال 1342 هجری شمسی به اهتمام جمعی از فارغ التحصيلان دانشکده داروسازی دانشگاه تهران در راستای ابقای رسالت حرفه ای و ملی نظام سلامت و با تکیه بر اولويت کيفيت دارو تاسیس گردید.

این شرکت ابتدا در محيطی کوچک درغرب تهران  با 8 خط تولید قرص و کپسول با ظرفیت بالغ بر 140 میلیون بسته در ماه شروع به کار نمود.
روزدارو پس از اندک زمانی در سال 1377، بعلت رشد سريع، افزايش تقاضا و نيز ضرورت رعايت استانداردهای جديد نظیر GMP و با هدف پیشرفت تولید و توسعه بیشتر، دومین سایت تولیدی خود را نیز با نام واحد شرق این مجموعه، با 5 خط تولید قرص و یک خط تولید ساشه به ظرفیت بالغ بر 80 میلیون بسته در ماه احداث نمود.
در راستای خدمت رسانی بیشتر به نظام بهداشت و سلامت، در سال 1390، نهایتا این مجموعه اقدام به ساخت و بهره برداری از سایت سوم کارخانه، با هدف تولید سفالوسپورين های خوراکی وتزريقی نیز نمود. 
در سال 1397 مجموعه کارخانجات روزدارو با توجه به نیاز کشور جهت بومی سازی مکمل های غذایی، جهت ارتقا سلامت و بهبود کیفیت زندگی هموطنان عزیز، با برداشتن گامی نو، تصمیم به تولید لاین مکمل های غذایی خود تحت عنوان برند رزاویت نمود که جهت بهره برداری از این مهم، سایت جدیدی به وسعت 1200 متر با برخورداری از مجهزترین دستگاه های روز دنیا را در محل مجموعه قبلی احداث نمود.
برند رزاویت اولین و تنها تامین کننده سبد کامل مکمل های مختلف غذایی و ورزشی جهت استفاده بزرگسالان و اطفال می باشد که پس از دو سال تلاش مستمر و غرورآفرین متخصصین زبده این مجموعه به ثمر رسیده و مفتخریم اعلام داریم که این محصولات در سال 1399 روانه بازار خواهند شد. 
 

ارزش های شرکت داروسازی روز دارو

  • ایفای رسالت حرفه ای در تامین نیازهای دارویی کشور
  • مسئولیت پذیری، اعتقاد راسخ به اولویت کیفیت دارو و ایجاد تعادل و توازن در رعایت حقوق ذینفعان
  • رعایت بالاترین استانداردهای روز دنیا نظیر GMP و GLP در راستای حفظ و ارتقاء کیفیت تولید
  • رعایت کامل قوانین و مقررات ایمنی، بهداشتی وایجاد محیط سالم، ایمن و با انگیزه برای کارکنان
  • بهبود مستمر، نوآوری و اجرای قوانین و مقررات زیست محیطی برای پیشگیری از آلودگی خاک، آب وهوا

 

خط مشی نظام های مدیریت و مدیریت کیفی کارکنان
شرکت داروسازی روزدارو (سهامی عام) از ديرباز تمامی برنامه ریزیهای مدیریتی خود را در راستای انجام مسئوليت های اجتماعی خود نظیر ارتقای سلامت عمومی جامعه و حفاظت از محيط زيست، اثبات تعهد خود نسبت به اولویت کيفي محصولات و افزايش رضايت مشتريان و کارکنان و نیز بهبود مستمر فرايندها متمرکز نموده تا با کسب بالاترين سطح رضايت مشتريان و ساير طرف های ذينفع به جایگاهی در خور مصرف کننده ایرانی دست یابد.

استقرار نظام های مديريت کيفي، زيست محيطی، ايمنی و بهداشت حرفه ای بر اساس آخرين استانداردهای مديريتی جهانی همگی در راستای اهداف فوق بوده و این مجموعه را موفق به کسب گواهینامه های بین المللی زیر نموده است :
•    ISO  9001 
•    ISO 14001  
•    OHSAS 18001  
•     گواهی های 10015 و 10013

روزدارو در سال 1399 با انجام پروژه بازسازی سایت شرق و در راستای ارتقای بهره وری و اصول کیفیت بر آن شد با اخذ یکسری از استانداردهای بین المللی نظیر GLP، GMP و GSP در کمتر از سه ماه، گام مهم دیگری در عرصه تولید داروی با کیفیت در کشور برداشته و همچون همیشه پیشگام در عرصه کیفیت و نوآوری محصولات گردد. 

در راستای نیل به این اهداف، روزدارو توانست از یک سو با ارتقائ سطح آزمایشگاه کنترل کیفی و در نتیجه آنالیز بهتر و بیشتر محصولات و از سویی دیگر با اقدام به بازسازی و نوسازی بخشهایی از خط تولید، انبارهای مواد اولیه و محصول نهایی و اصلاح محل دپوی محصولات بین فرایندی، همچنین با جابجایی برخی ماشین آلات، ارتقائ و اصلاح برخی دستگاههای خط تولید نظیر کوتینگ و پرس و نیز با رعایت اصول لیبلینگ و شرایط نگهداری مناسبتر، موجبات افزایش سرعت تولید و بهبود هر چه بیشتر کیفیت محصولات خود را فراهم آورده و موفق به کسب هر سه گواهی بین المللی نامبرده گردد.

در حال حاضر شرکت داروسازی روز دارو با بیش از نیم قرن تجربه و خدمت گزاری به جامعه پزشکی و ملت شریف ایران، يکی از بزرگترين و معتبرترين شرکت های داروسازی کشور محسوب میگردد که در توليد اشکال مختلف دارويی نظیر قرص، کپسول، پودر، برخی فرآورده های گياهی و سفالوسپورين های خوراکی وتزريقی نقش عمده ای را ایفا میکند.