درباره ما

شرکت داروسازی روز دارو در سال 1342 هجری شمسی به اهتمام جمعی از فارغ التحصيلان دانشکده داروسازی دانشگاه تهران در راستای ابقای رسالت حرفه ای و ملی نظام سلامت و با تکیه بر اولويت کيفيت دارو تاسیس گردید.
این شرکت ابتدا در محيطی کوچک شروع به کار نموده و پس از اندک زمانی بعلت رشد سريع در توليد فرآورده های دارويی، اولين سايت توليدی خود را در شرق تهران احداث نمود.
در سال 1377 به جهت افزايش تقاضا و نيز ضرورت رعايت استانداردهای جديد نظیر GMP، دومين سایت کارخانه نيز درغرب تهران افتتاح گردید.
در راستای خدمت رسانی بیشتر به نظام بهداشت و سلامت، در سال 1390، نهایتا این مجموعه اقدام به ساخت و بهره برداری از سایت سوم کارخانه، با هدف تولید سفالوسپورين های خوراکی وتزريقی نیز نمود. 
در سال 1397 مجموعه کارخانجات روزدارو با توجه به نیاز کشور جهت بومی سازی مکمل های غذایی، جهت ارتقا سلامت و بهبود کیفیت زندگی هموطنان عزیز، با برداشتن گامی نو، تصمیم به تولید لاین مکمل های غذایی خود تحت عنوان برند رزاویت نمود.
برند رزاویت اولین و تنها تامین کننده سبد کامل مکمل های مختلف غذایی و ورزشی جهت استفاده بزرگسالان و اطفال می باشد که پس از دو سال تلاش مستمر و غرورآفرین متخصصین زبده این مجموعه به ثمر رسیده و مفتخریم اعلام داریم که این محصولات در سال 1399 روانه بازار خواهند شد. 
 

ارزش های شرکت داروسازی روز دارو

ایفای رسالت حرفه ای در تامین نیازهای دارویی کشور
مسئولیت پذیری، اعتقاد راسخ به اولویت کیفیت دارو و ایجاد تعادل و توازن در رعایت حقوق ذینفعان
رعایت بالاترین استانداردهای روز دنیا نظیر GMP و GLP در راستای حفظ و ارتقاء کیفیت تولید
رعایت کامل قوانین و مقررات ایمنی، بهداشتی وایجاد محیط سالم، ایمن و با انگیزه برای کارکنان
بهبود مستمر، نوآوری و اجرای قوانین و مقررات زیست محیطی برای پیشگیری از آلودگی خاک، آب وهوا
خط مشی نظام های مدیریت و مدیریت کیفی کارکنان
شرکت داروسازی روزدارو (سهامی عام) از ديرباز تمامی برنامه ریزیهای مدیریتی خود را در راستای انجام مسئوليت های اجتماعی خود نظیر ارتقای سلامت عمومی جامعه و حفاظت از محيط زيست، اثبات تعهد خود نسبت به اولویت کيفي محصولات و افزايش رضايت مشتريان و کارکنان و نیز بهبود مستمر فرايندها متمرکز نموده تا با کسب بالاترين سطح رضايت مشتريان و ساير طرف های ذينفع به جایگاهی در خور مصرف کننده ایرانی دست یابد.

استقرار نظام های مديريت کيفي، زيست محيطی، ايمنی و بهداشت حرفه ای بر اساس آخرين استانداردهای مديريتی جهانی همگی در راستای اهداف فوق بوده و این مجموعه را موفق به کسب گواهینامه های بین المللی زیر نموده است :
ISO  9001 
ISO 14001  
OHSAS 18001  
 گواهی های 10015 و 10013
در حال حاضر شرکت داروسازی روز دارو با بیش از نیم قرن تجربه و خدمت گزاری به جامعه پزشکی و ملت شریف ایران، يکی از بزرگترين و معتبرترين شرکت های داروسازی کشور محسوب میگردد که در توليد اشکال مختلف دارويی نظیر قرص، کپسول، پودر، برخی فرآورده های گياهی و سفالوسپورين های خوراکی وتزريقی نقش عمده ای را ایفا میکند.